LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Pages
sq: Faqet

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Reset
sq: Rifillo

en: Import
sq: Importo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe

en: Configuration
sq: Konfigurimi
