LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Import
sr: Увоз

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по
