LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Images
sv: Bilder

en: Pages
sv: Sidor

en: delete
sv: radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: File
sv: Fil

en: Reset
sv: Återställ

en: Import
sv: Importera

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Result
sv: Resultat

en: Apply
sv: Applicera

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: Offset
sv: Kompensera

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Creator
sv: Upphovsman

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Plugin ID
sv: ID-nummer för plugin
