LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Images
ta: படங்கள்

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: delete
ta: அழி

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: File
ta: கோப்பு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Page
ta: பக்கம்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Result
ta: முடிவு

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
