LocalGov Search (1.3.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Page
af: Bladsy

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
