LocalGov Search (1.3.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Asc
da: Stigende
