LocalGov Search (1.3.0) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Search
de: Suche

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Page
de: Seite

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: About
de: Über

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: « First
de: « Anfang

en: « Prev
de: « Zurück

en: Asc
de: Aufsteigend
