LocalGov Search (1.3.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Search
es: Buscar

en: Reset
es: Restablecer

en: Page
es: Página

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: About
es: Acerca de

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: « Prev
es: « Anterior

en: Master
es: Máster
