LocalGov Search (1.3.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Page
fi: Sivu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: About
fi: Tietoja

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: « Prev
fi: « Edellinen

en: Master
fi: Isäntä
