LocalGov Search (1.3.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: About
fr: À propos

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: « Prev
fr: « Préc.

en: Master
fr: Principal
