LocalGov Search (1.3.0) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Search
ms: Carian

en: Reset
ms: Set semula

en: Page
ms: Halaman

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Apply
ms: Pohon

en: About
ms: Perihal

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Asc
ms: Menaik
