LocalGov Search (1.3.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: About
ne: बारेमा

en: « First
ne: « पहिलो
