LocalGov Search (1.3.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: About
nl: Over

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: « Prev
nl: « Vorige

en: Asc
nl: Oplopend
