LocalGov Search (1.3.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: « Prev
ru: « Предыдущий

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
