LocalGov Search (1.3.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: « Prev
sk: « Predchádzajúce

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Last ››
sk: Posledný ››
