LocalGov Search (1.3.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Search
te: వెతుకు

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి
