LocalGov Search (1.3.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: « Prev
uk: « Попередня

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
