LocalGov Search (1.3.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
