LocalGov Search (1.3.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Page
hu: Oldal

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: « Prev
hu: « Előző

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
