LocalGov Search (1.3.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: « Prev
tr: « Önceki

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
