LocalGov Search (1.3.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: « First
ur: » ابتدائی

en: « Prev
ur: › گزشتہ
