LocalGov Services (2.1.20) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Type
am: ዓይነት

en: Action
am: እርምጃ

en: Message
am: መልእክት

en: Header
am: ራስጌ

en: Published
am: የታተመ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: types
am: ዓይነቶች

en: Bundle
am: ቅርቅብ
