LocalGov Services (2.1.20) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Address
bo: ས་གནས

en: Information
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ
