LocalGov Services (2.1.20) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Type
ca: Tipus

en: Action
ca: Acció

en: On
ca: Actiu

en: Links
ca: Enllaços

en: Message
ca: Missatge

en: Off
ca: Inactiu

en: Header
ca: Capçalera

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Published
ca: Publicat

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: Information
ca: Informació

en: Node reference
ca: Referència del node

en: Services
ca: Serveis

en: types
ca: tipus

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Read more...
ca: Llegeix més...

en: Title: @title
ca: Títol: @title

en: Update form
ca: Formulari d'actualització

en: - Restricted access -
ca: - Accés restringit -
