LocalGov Services (2.1.20) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Visibility
dz: མཐོང་གསལ།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་
