LocalGov Services (2.1.20) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: Message
fil: Mensahe

en: Header
fil: Ulunan

en: Published
fil: Inilathala

en: Promoted to front page
fil: Itinaas sa unang pahina
