LocalGov Services (2.1.20) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Type
hy: Տեսակ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Links
hy: Հղումներ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: types
hy: տեսակներ

en: Bundle
hy: Փաթեթ
