LocalGov Services (2.1.20) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Type
mg: Karazana

en: Header
mg: Lohan-pejy
