LocalGov Services (2.1.20) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Message
my: သတင်း

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Address
my: လိပ်စာ

en: types
my: အမျိုးအစားများ
