LocalGov Services (2.1.20) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Type
ur: قِسم

en: Action
ur: ایکشن

en: On
ur: آن

en: Links
ur: لنکس

en: Message
ur: پیغام

en: Header
ur: ہیڈر

en: Published
ur: شائع شدہ

en: types
ur: اقسام

en: Bundle
ur: بنڈل
