LocalGov Services (2.1.21) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Typ

en: Action
pl: Akcja

en: On
pl: Włączony

en: Message
pl: Wiadomość

en: Off
pl: Wyłączony

en: Published
pl: Opublikowane

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Information
pl: Informacja

en: Node reference
pl: Powiązanie z węzłem

en: Services
pl: Serwisy

en: types
pl: typy

en: Paragraph
pl: Akapit

en: No title set
pl: Nie ustawiono tytułu

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Title: @title
pl: Tytuł: @title

en: View Mode
pl: Tryb wyświetlania

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Update form
pl: Aktualizuj formularz

en: - Restricted access -
pl: - Ograniczony dostęp -
