LocalGov Services (2.1.23) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Type
tr: Tip

en: Action
tr: Eylem

en: On
tr: Açık

en: Message
tr: İleti

en: Off
tr: Kapalı

en: Published
tr: Yayında

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Service links
tr: Paylaş Butonları

en: Information
tr: Bilgi

en: Node reference
tr: Düğüm göndermesi

en: Services
tr: Hizmetler (Services)

en: types
tr: tipler

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Title: @title
tr: Başlık: @title

en: Update form
tr: Formu güncelle

en: - Restricted access -
tr: - Kısıtlanmış erişim -
