LocalGov Services (2.2.0) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Type
bg: Тип

en: Action
bg: Действие

en: On
bg: Включи

en: Links
bg: Връзки

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Visibility
bg: Видимост

en: Published
bg: Публикувано

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: Apply
bg: Търси
