LocalGov Services (2.2.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Email address
bn: ইমেইল ঠিকানা

en: Type
bn: টাইপ

en: Message
bn: বার্তা

en: Block
bn: ব্লক

en: Published
bn: প্রকাশিত
