LocalGov Services (2.2.0) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Type
bs: Tip

en: Message
bs: Poruka

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Published
bs: Objavljeno

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Address
bs: Adresa

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Node reference
bs: Referenciranje nodova

en: Title: @title
bs: Naslov: @title
