LocalGov Services (2.2.0) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Type
et: Liik

en: Action
et: Tegevus

en: On
et: Sees

en: Links
et: Lingid

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Header
et: Päis

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Published
et: Avaldatud

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Related links
et: Seotud lingid

en: Apply
et: Rakenda

en: Information
et: Andmed

en: types
et: tüübid

en: Bundle
et: kogum

en: Read more...
et: Loe edasi...

en: Title: @title
et: Pealkiri: @title

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Update form
et: Uuenda vormi

en: - Restricted access -
et: - Piiratud ligipääs -
