LocalGov Services (2.2.0) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Type
fi: Tyyppi

en: Action
fi: Toiminto

en: On
fi: Käytössä

en: Links
fi: Linkit

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Published
fi: Julkaistu

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Phone
fi: Puhelin

en: Address
fi: Osoite

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Information
fi: Tietoa

en: Node reference
fi: Solmuviittaus

en: Services
fi: Palvelut

en: types
fi: tyypit

en: Bundle
fi: Paketti

en: Title: @title
fi: Otsikko: @title

en: Master
fi: Isäntä

en: Update form
fi: Päivitä lomake

en: - Restricted access -
fi: - Rajoitettu pääsy -
