LocalGov Services (2.2.0) - en to fr translation catalogue (26 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Email address
fr: Adresse de courriel

en: On
fr: Activé

en: Links
fr: Liens

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Block
fr: Bloc

en: Off
fr: Désactivé

en: Header
fr: Entête

en: Visibility
fr: Visibilité

en: Published
fr: Publié

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Phone
fr: Téléphone

en: Address
fr: Adresse

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Information
fr: Informations

en: Node reference
fr: Référence de nœud

en: Paragraph
fr: Paragraphe

en: No title set
fr: Pas de titre défini

en: Bundle
fr: Type

en: Title: @title
fr: Titre : @title

en: Master
fr: Principal

en: View Mode
fr: Mode d'affichage

en: Update form
fr: Mettre à jour le formulaire

en: - Restricted access -
fr: - Accès restreint -
