LocalGov Services (2.2.0) - en to hi translation catalogue (27 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Email address
hi: ई-मेल पता

en: Type
hi: प्रकार

en: Action
hi: कार्रवाई

en: On
hi: चालू

en: Links
hi: लिंक

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Message
hi: संदेश

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Off
hi: बंद

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Address
hi: पता

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Apply
hi: लागू करें

en: types
hi: प्रकार

en: Bundle
hi: पोटली

en: Title: @title
hi: शीर्षक: @title

en: Update form
hi: फॉर्म अद्यतन

en: - Restricted access -
hi: उपयोग प्रतिबंधित
