LocalGov Services (2.2.0) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Type
ht: Tip

en: On
ht: Ouvè

en: Message
ht: Mesaj

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
