LocalGov Services (2.2.0) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Type
fa: نوع

en: Action
fa: عملکرد

en: On
fa: روشن

en: Links
fa: واصلیها

en: Reset
fa: اعاده

en: Message
fa: پیغام

en: Block
fa: قالبک

en: Page
fa: صفحه

en: Off
fa: خاموش

en: Header
fa: سربرگ

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Published
fa: منتشر شده

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Information
fa: اطلاعات

en: types
fa: انواع

en: Paragraph
fa: فقره

en: Bundle
fa: بسته

en: Title: @title
fa: عنوان: @title

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
