LocalGov Services (2.2.0) - en to pt translation catalogue (33 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Email address
pt: Endereço de e-mail

en: Type
pt: Tipo

en: Action
pt: Ação

en: On
pt: Habilitado

en: Reset
pt: Redefinir

en: Message
pt: Mensagem

en: Block
pt: Bloco

en: Page
pt: Página

en: Off
pt: Desligado

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: Published
pt: Publicado

en: Promoted to front page
pt: Promovido para a página inicial

en: Phone
pt: Telefone

en: Address
pt: Endereço

en: Desc
pt: Decrescente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Service links
pt: Service Links

en: Apply
pt: Aplicar

en: Information
pt: Informações

en: Node reference
pt: Referência a um node

en: Services
pt: Serviços

en: types
pt: tipos

en: Paragraph
pt: Parágrafo

en: Bundle
pt: Pacote

en: Title: @title
pt: Título: @title

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal

en: Paragraphs
pt: Parágrafos

en: Update form
pt: Atualizar formulário

en: - Restricted access -
pt: - Acesso restrito -
