LocalGov Services (2.2.0) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Type
sr: Tип

en: Action
sr: Акција

en: Message
sr: Порука

en: Block
sr: Блок

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: types
sr: типови

en: Bundle
sr: Пакет
