LocalGov Services (2.2.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Type
th: ประเภท

en: Action
th: แอคชั่น

en: On
th: เปิด

en: Links
th: ลิงก์

en: Message
th: ข้อความ

en: Off
th: ปิด

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Visibility
th: การมองเห็น

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Address
th: ที่อยู่

en: Bundle
th: กลุ่ม
