LocalGov Services (2.2.0) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Type
ug: تىپى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: ,
ug: ،

en: Address
ug: ئادرېس

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Paragraph
ug: پاراگراف
