LocalGov Services (2.2.1) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: Action
da: Handling

en: On
da: Tilsluttet

en: Reset
da: Gendan

en: Message
da: Meddelelse

en: Block
da: Blok

en: Page
da: Side

en: Off
da: Afbrudt

en: Header
da: Overskrift

en: Visibility
da: Synlighed

en: Published
da: Udgivet

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Phone
da: Telefon

en: Address
da: Adresse

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Node reference
da: Indholdselementreference

en: types
da: typer

en: Paragraph
da: Afsnit

en: Title: @title
da: Titel: @title

en: Asc
da: Stigende

en: Update form
da: Opdatér formular

en: - Restricted access -
da: - Begrænset adgang -
