LocalGov Services (2.2.1) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Type
el: Τύπος

en: Action
el: Ενέργεια

en: On
el: Ανοικτό

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Information
el: Πληροφορίες

en: types
el: τύποι

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Asc
el: Αύξ

en: Update form
el: Φόρμα ενημέρωσης

en: - Restricted access -
el: - Περιορισμένη πρόσβαση -
