LocalGov Services (2.2.1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Body
is: Skrokkur

en: Email address
is: Teldupostbústaður

en: Type
is: Slag

en: Reset
is: Tómstilla

en: Message
is: Boð

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Visibility
is: Vísing

en: Published
is: Útgivið

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni
