LocalGov Services (2.2.1) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Type
ka: ტიპი

en: Action
ka: ოპერაცია

en: On
ka: ჩართვა

en: Links
ka: ბმულები

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Desc
ka: აღწერა
