LocalGov Services (2.2.1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Action
km: អំពើ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ
